obwodnica Belgradu

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

Arti
Raczkuje

obwodnica Belgradu

Postautor: Arti » 8 mar 2017, o 15:57

Witam jestem tu nowy i w tym roku planuje przejazd przez Serbie google maps pokazuje ze jechac prze centrum miasta e75 a przcierz jest autostrada z tunelen tak mi pokazuje ktoredy jechac pozdrawiam

JerzyM73
Eksplorator

Re: obwodnica Belgradu

Postautor: JerzyM73 » 8 mar 2017, o 18:44

Ja dwa razy jechałem przez centrum i było szybko. Zależy jaki dzień i godzina raz wracałem obwodnicą to masakra jakaś

wkrak
Eksplorator

Postautor: wkrak » 8 mar 2017, o 21:18

Jechałem cztery razy obwodnicą i było OK. Kolega jechał raz i sobie postał. W godzinach szczytu należy uciekać z miasta.

Obwodnica to na razie nie jest autostrada. Większość to jedna jedna jezdnia. Rozbudowują drugą jezdnię od północnej strony.

Pudelek
Eksplorator

Postautor: Pudelek » 9 mar 2017, o 14:19

Kiedyś jechałem obwodnicą i wychodziło dość wolno. Potem dwukrotnie przez centrum i było szybciej, ale to niedziela wypadała. Ogólnie jednak to kilka razy nocując w Belgradzie jeździłem przez miasto w tygodniu i też tragedii nie było.

Na pewno w weekend wybrałbym przejazd przez miasto, gdyż jest kilka pasów i ruch płynny.
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/

srebrny
Eksplorator

Postautor: srebrny » 9 mar 2017, o 20:38

Przez centrum płynnie, mimo dużego ruchu (zależy od pory dnia). Obwodnica jeszcze nie ukończona w całości a więc dłużej i wolniej. Należy brać pod uwagę, że obwodnicą "mkną" TIRy a trudno o wyprzedzanie.

Krzysiek71
Bywalec

Postautor: Krzysiek71 » 18 mar 2017, o 12:35

Przejazd przez Belgrad nie stwarzał mi nigdy problemu. Znacznie gorzej odnosi się to Budapesztu. Latem mimo wielu pasów tworzą się tam w dni robocze mega korki.

jerry.ie
Podróżnik

Postautor: jerry.ie » 19 mar 2017, o 22:42

Jechałem i obwodnicą i przez miasto , zdecydowanie polecam przez centrum ale to tylko moje zdanie . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator

Postautor: Piotrek Byrdziak » 20 mar 2017, o 20:08

[quote="jerry.ie"]Jechałem i obwodnicą i przez miasto , zdecydowanie polecam przez centrum ale to tylko moje zdanie . Pozdrawiam[/quote]
Też uważam że przez centrum lepiej się jedzie,jechałem 2 razy i miałem wrażenie że przez centrum jest szybciej.Poza tym co to za obwodnica jak miejscami jeden pas.

Pozdrawiam.

Piotr

WOLF
Bywalec

Postautor: WOLF » 21 mar 2017, o 10:19

Obwodnica obwodnicą a może ktoś wie jak z nowymi odcinkami autostrady.

Wiewióra
Bywalec

Postautor: Wiewióra » 15 maja 2017, o 21:43

Tak dla przypomnienia gdyby ktoś nie wiedział to jak dojeżdżamy do Belgradu to kierujemy się na lotnisko. Jak miniemy budynek Zeptera to znaczy że dobrze jedziemy .

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”