Autostrady Serbia i Macedonia

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

olanikola
Bywalec
Kontaktowanie:

Re: Autostrady Serbia i Macedonia

Postautor: olanikola » 27 kwie 2017, o 12:56

[quote="WOLF"]Ja proponuję kolejny wątek : którędy jechać żeby zaoszczędzić 15kilometrów w drodze do Albanii. Wydaje mi się ,że te dywagacje odnośnie czym płacić na bramkach , gdzie tankować są bez sensu i oszczędności żadnych nie przynoszą.No może z 10 euro na cały wyjazd .[/quote]

Wolf może dla ciebie 10 euro to pestka dla innych może być dużo to po pierwsze a po drugie w sumie nie ma co się sprzeczać :)
pozdrawiam Robert

WOLF
Bywalec

Postautor: WOLF » 27 kwie 2017, o 13:25

Wiadomo ,że każdy ma zaplanowany jakiś budżet na wyjazd ,ale szukanie wszędzie oszczędności to chyba przesada .

Krzysiek71
Bywalec

Postautor: Krzysiek71 » 27 kwie 2017, o 23:08

Jakby na to nie patrzeć dla większości polaków 10 euro, to dniówka. Bym tak nie szastał tą gotówką :-) Jak zatankuje na maxa w Grecji na autostradzie, to zmieni zdanie co do tych 10 euro.

marwyk1976
Bywalec

Postautor: marwyk1976 » 28 kwie 2017, o 09:32

W Grecji Diesel nawet 1.7 euro

Tomi01
Raczkuje

Postautor: Tomi01 » 7 maja 2017, o 14:54

[quote="Piotrek Byrdziak"]Panowie proponuję założyć nowy wątek"cena paliw w drodze do Albanii z Polski"[/quote]
Myślę że to dobry pomysł ponieważ każdy szuka oszczędności a zaoszczędzoną kasę można przeznaczyć na inne przyjemności. Nie wiem na ile duże są różnice pomiędzy tankowaniem w mniejszych miejscowościach a przy autostradzie w drodze na Bałkany . Wiem jak to wygląda u nas i krajach europy zachodniej, i tak np. w Austrii różnica może nawet wynosić 30 eurocentów co na jednym tankowaniu daje 40-50 złoty, a przy 5-6 tankowaniach podczas wakacji oszczędności mogą być znaczne.

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 15 maja 2017, o 23:20

[quote="dabecja"]Nie mam co wybaczać.

Mają taką Komisję Regulacyjną ds. Energetyki ,która urzedowo ustala ceny.

Odpowiadam logicznie:

[b]Jeżeli[/b] jest urząd ,który reguluje centralnie ceny paliw na stacjach [b]to[/b] cena jest jednakowa na każdej stacji.

[b]Jeżeli[/b] przyjme to za pewnik[b] to[/b] nie muszę odwiedzić każdej stacji aby to wiedzieć.

[/quote]

Taką informację znalazłem także na forum greckim

cena urzędowa w MK za paliwo : http://makpetrol.mk/index_mk.asp" onclick="window.open(this.href);return false; .

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”