Serbia nocleg

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

**bartek
Raczkuje

Serbia nocleg

Postautor: **bartek » 12 lut 2017, o 19:38

Witam, potrzebuję pomocy, wybieramy się w tym roku do Sarandy z 1,5 rocznym dzieckiem, ok 19:00 wyjazd z Poznania, przez Austrię Węgry Serbię Macedonię Grecję. Liczę że z małym dam radę dojechać do Serbii i tam musimy zrobić nocleg bo mały nie wytrzyma tyle w aucie. Tylko nie wiem ile w Serbii damy rade ujechać , a chciałbym jak najwięcej jechać. Z drugiej strony nocleg jakbym zarezerwował prędzej przez neta to wiem że jest pewny. A nie dopiero szukanie na miejscu jak mały zacznie marudzić... Sam nie wiem jak do tego podejść

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator

Re: Serbia nocleg

Postautor: Piotrek Byrdziak » 12 lut 2017, o 19:45

[quote="**bartek"]nocleg jakbym zarezerwował prędzej przez neta to wiem że jest pewny[/quote]
I tak zrób,masz pewny nocleg jedziesz spokojnie :) ,postaraj się mniej więcej obliczyć czas dojazdu plus minus 2 godź.

W ciemno szukasz na miejscu,tu możesz naprawdę dużo zaoszczędzić niż zamawiać przez neta.

Twój wybór każdy ma swój sposób.

Poczytaj jeszcze forum :)

Pozdrawiam.

Piotr

**bartek
Raczkuje

Postautor: **bartek » 12 lut 2017, o 20:25

Nocleg chciałbym w Niszu, chyba z Poznania dolecę tam od 19 do późnego popołudnia dnia kolejnego? licząc za dnia jakieś dłuższe przerwy na "wybieganie" dziecka..

zosia40k
Eksplorator

Postautor: zosia40k » 12 lut 2017, o 22:45

Nocleg w Niszu, który mogę polecić to The Only One Suites. My rezerwowaliśmy przez Booking. Jest to dobra opcja, mają swój parking, korzystne ceny i hotel mieści się w dobrym punkcie miasta. Więcej informacji w mojej relacji "Albania 2016"

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 12 lut 2017, o 23:50

bartek, jak z małym dzieckiem to proponuje rezerwację, bo masz spokój i niezależnie co się stanie po drodze masz pewne miejsce.

Ja też nocowałem w tym hotelu gdzie Zosia i polecam.

Odnośnie czasu dojazdu do Nisz to normalnie powinieneś dojechać w 15 h. Nie wiem jakie planujesz dłuższe przerwy na dziecko.

Mi z Łodzi ta trasa zajęła 13 godz. (więc z Poznania +2 h).

cytat z mojego wątku:

[i]Wyjechaliśmy z Łodzi około 7:15 na miejscu w Nisz (nocleg tranzytowy w The Only One Suites- 38 Euro za apartament dwu pokojowy- polecam w 100%, blisko centrum) byliśmy o 21:15. przejechane 1344 km, średnia 102 km.h, 13 godzin jazdy[/i]

Poza granicami Polski jechałem praktycznie zgodnie z przepisami ( w PL to wiadomo, CB, Yanosik więc szybciej, jechałem z z Antonim. M - bez skojarzeń - mój syn ma na imię Antoni ;-) poza granicami +10 km, normalne przerwy na tankowanie i toaletę i obiad.

**bartek
Raczkuje

Postautor: **bartek » 14 lut 2017, o 00:14

Chyba namówiliście mnie na ten hotel. Mimo, że może są lepsze miejscówki widzę tu parking za bramą, a wtedy nie musze rozpakowywać auta tylko wszystko w nim zostawić i iść spać. Nie wiem tylko jak z dzieckiem bo na booking jest info że nie ma opcji dostawienie łóżeczka a na jakimś zdjęciu jest właśnie łóżeczko dziecięce.

**bartek
Raczkuje

Postautor: **bartek » 14 lut 2017, o 20:53

Nigdy nie rezerwowałem nic przez booking, czy jest tam możliwość skontaktowania się mailowo z obsługą żeby ustalić opcję łóżeczka?

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 14 lut 2017, o 21:27

Ja zarezerwowałem wstępnie jeszcze Apartments Good Night. Ceny nieco niższe, standard wyższy, odległość do centrum podobna, opinie b.db. Czytałam na Cro i kilka osób tam nocowało i polecają.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym miejscem ?

Bartek - napisz do booking zapytanie i pewnie Ci odpowiedzą (skontaktują się miejscem noclegowym) .

Możesz także zapytać się bezpośrednio przez stronę http://www.onlyone-apartment.com/en/online-query" onclick="window.open(this.href);return false;

**bartek
Raczkuje

Postautor: **bartek » 14 lut 2017, o 23:49

Faktycznie, ten nowoczesny styl przemawia do mnie jeszcze bardziej :) I także zamykany parking podobno...

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”