Pociągiem razem z autem na pokladzie.

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

Kar0ol
Eksplorator

Re: Pociągiem razem z autem na pokladzie.

Postautor: Kar0ol » 24 cze 2015, o 22:31

cena.JPG

Basteq
Raczkuje

Postautor: Basteq » 25 cze 2015, o 07:26

Jest jedna różnica i możne dlatego jest taka cena *Belgrad -Bar* a nie jak u nas Novi Sad-Bar. Pytałem także o trasę Belgrad-Saloniki i wklejam odp.
*Dear Sebastian,
To relation Belgrade – Thessaloniki the train ticket for 3 adults price is 33,80 x 3 = 101,40 euros. The ticket to the car price is 47,20 euros. The child old 3 year is nor paying train ticket.
The best wishes!*
I tutaj cena byłaby podobna a właściwie sporo wyższa (w przeliczeniu na osobę, ja pytałem o trzy sztuki:), ale to Grecja także może być.

Kar0ol
Eksplorator

Postautor: Kar0ol » 25 cze 2015, o 13:59

Z Belgradu trochę lepiej pasuje czasowo - jest około 7-8 w Bar a z Novi Sad około 11,
nie biorąc pod uwagę opóźnień które się zdarzają. Ale jak mam płacić 2 x tyle to jakoś
przeżyją tę niedogodność i pooglądam sobie krajobrazy :D

agap
Raczkuje

Postautor: agap » 29 lip 2015, o 07:06

Czy ktoś z Was kupował fizycznie bilety na autokuszetkę z Novego Sadu do Baru? Jaka jest cena biletów?. Wypełniając formularz rezerwacji z podanego wcześniej linka wyszła mi cena 6,5 tys. dinarów, za 4 osoby+samochód, w przedziale 6-osobowym, czyli około 200 zł, a cena podawana w euro przez różnych forumowiczów którzy jechali to ok 130 euro. Duża różnica. Czy to jakiś błąd w formularzu rezerwacji, czy rzeczywiście tyle kosztują bilety. Poza tym, czy taki przedział (jedziemy w 4 osoby) będzie ,,uzupełniony" o dwóch pasażerów, czy raczej będziemy jechali we czwórkę?, czy ma ktoś doświadczenie w tym zakresie?
Wyjeżdżamy już w sobotę do Czarnogóry i planowaliśmy kupić autokuszetkę na powrót z Baru, ale jeśli byłaby cena 200 zł za pociąg z Novego Sadu do Baru, to jedziemy przez Suboticę i spróbujemy kupić na miejscu te bilety, po dokonaniu rezerwacji przez stronę.
Dzięki za wszystkie informacje.

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”