Saranda- knajpy, fast foody i inne...

Ogólnie o kuchni albańskiej

Moderator: jakubanek

pablo
Bywalec

Re: Saranda- knajpy, fast foody i inne...

Postautor: pablo » 20 lut 2017, o 21:42

jeden fast food jest napewno zaraz przy małym sklepie to jakieś 50-70 metrów od twojego hotelu , eval jakieś 100-150 metrów najdalej atlantis około 200 m w najbliższej okolicy jest sporo restauracji.Chyba że mylę twój hotel ale wydaje mi się że to ten na samym końcu sarandy z basenami na zewnątrz zaraz przy plaży?

niezapominajka
Raczkuje

Postautor: niezapominajka » 20 lut 2017, o 21:54

Tak, to chyba ten hotel.
Dziękuję, bo strasznie mi pomogliście i mam już jakieś tam rozeznanie w temacie.

Skoro już brzuchy pełne ;) to mam inne pytanie.
Jak daleko z mojego hotelu jest do twierdzy Lekursi?
I co jeszcze ciekawego można zobaczyć w Sarandzie bez konieczności wynajmowania samochodu?

Pozdrawiam.

pablo
Bywalec

Postautor: pablo » 20 lut 2017, o 22:01

do centrum Sarandy masz jakieś 4-5 km na zamek będzie podobnie i jeszcze sporo pod górę na zamek , wypożycz auto pojedź do blue eye i w drodze powrotnej zamek - można podjechać na sam szczyt samochodem

pablo
Bywalec

Postautor: pablo » 20 lut 2017, o 22:09

zosia40k pisze:My parkowaliśmy na pierwszej ulicy równoległej do promenady. Są tam miejsca parkingowe płatne( 100 leków za godzinę) i we wrześniu nie było żadnego problemu z parkowaniem.

myślę że we wrześniu w centum Sarandy życie jest o wiele prostsze :mrgreen: my bylismy przełom lipca i sierpnia i lekko nie było

pablo
Bywalec

Postautor: pablo » 20 lut 2017, o 23:00

niezapominajka pisze:
Jak daleko z mojego hotelu jest do twierdzy Lekursi?

Pozdrawiam.

sprawdziłem dokładnie na guglach na zamek masz 5,8 km

MarekL
Raczkuje

Postautor: MarekL » 21 lut 2017, o 08:41

Można wjechać na zamek taxi w jedną stronę 500 Leków (start z okolic promenady).

Wróć do „Kuchnia albańska”