Himare

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak

dareke3
Podróżnik

Re: Himare

Post autor: dareke3 » 22 lut 2017, o 10:02

Himare to bardzo dobry wybór. Sprawdziłem to osobiście , polecam.Gdybym to ja jechał z 12 osobową grupą to raczej szukałbym czegoś już wcześniej , ale wszystko zależy od terminu i oczekiwań.

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 22 lut 2017, o 11:18

Cenami możesz sugerować się z Booking - na miejscu lub bezpośredni może być do 20% taniej.
Jak napisał kolega powyżej, na 12 osób to bym w ciemno na pewno nie jechał. Nawet przez bookong w jednym budynku może być problem (w zależności jaki termin )

set
Raczkuje

Post autor: set » 22 lut 2017, o 13:40

Oczekiwania? Najważniejsze, żeby było czysto:)
Klimatyzacja też jest chyba dla mnie istotnym czynnikiem :)

mareksc
Eksplorator

Post autor: mareksc » 24 lut 2017, o 00:46

pytanie do bywalców-Rondos ,Golden Beach, Koljagi- czy któryś z tych hoteli ma na swoich tyłach prywatny parking?

anchmu
Raczkuje

Post autor: anchmu » 24 lut 2017, o 01:10

Witam
To mój pierwszy post na tym forum. W tym roku chyba raczej na bank już będzie Albania i Himare. Termin to raczej wrzesień, początek. I pytanko. Jak to w tym Himare będzie we wrześniu, ma ktoś jakieś doświadczenie? Głównie interesuje mnie zaopatrzenie i czy są jeszcze pootwierane "jadłodajnie"?
Pozdrawiam
Andrzej

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 24 lut 2017, o 22:30

mareksc pisze:pytanie do bywalców-Rondos ,Golden Beach, Koljagi- czy któryś z tych hoteli ma na swoich tyłach prywatny parking?
Rondos ma bezpośrednio za hotelem (foto poniżej) Jest on wspólny z hotelem Blue Marine (prowadzi go brat Rondosa).
Z lewej strony jest parking (niewidoczny na zdjęciu) jest parking wielkości 1/3 tego co widać. Jest on bezpośrednio za hotelem Golden Beach i podejrzewam, że goście tego hotelu parkują tam za free (choć generalnie jest płatny). Poczytaj relacje bo ktoś z forumowiczów był w tym hotelu w zeszłym roku to odpowie Ci dokładnie czy tak faktycznie jest.
Koljagi raczej nie ma bo nie ma jak tam wjechać za hotel, ale też niech potwierdzą osoby które tam były.
bez problemu natomiast możesz zostawić samochód na ulicy - z miejscem nie powinno być problemu. Jest bezpiecznie, na pewno bezpieczniej niż zostawienie samochodu na ulicy w obcym mieście w PL.
Obrazek

mareksc
Eksplorator

Post autor: mareksc » 26 lut 2017, o 14:41

Dzięki za odpowiedź

set
Raczkuje

Post autor: set » 14 mar 2017, o 13:48

Cześć

Mam pytanie, przeszukując ofery noclegów skupiam sie stricte na "studiach"

Jak to wyglada? 2 osobne pokoje, czy jeden osobny a drugi "przechodni"?

Ze zdjec ciezko sie niekiedy domyslic:)

olanikola
Bywalec
Kontakt:

Post autor: olanikola » 1 maja 2017, o 20:20

Witam.

Mam zapytanie czy Albanczycy stoja na ulicach z ofertami kwater tak jak na Chorwacji a jeżeli tak to czy dużo pojawia się koników co szukają nieświadomych ludzi żeby wcisnąć im kiepską kwatere za dużą kase ????

Dzięki za odpowiedź
pozdrawiam Robert

marwyk1976
Bywalec

Post autor: marwyk1976 » 2 maja 2017, o 13:25

jak wszędzie, warto pojeździć i popytać niekoniecznie po miejscach co maja kartki - bo niektórym z nich nie chce sie szukać klientów na swoje apartamenty, można wtedy liczyć na lepsze ceny. Mnie 3 lata temu przez internet oferowali za 45 -50 a spokojnie za 25 -30 było dużo kwater do wynajecia. Ci pośrednicy mówili wtedy o dużym obsadzeniu i problemach ze znalezieniem a fakty na miejscu były inne

ODPOWIEDZ