Autostrady Serbia i Macedonia

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

olanikola
Bywalec
Kontakt:

Re: Autostrady Serbia i Macedonia

Post autor: olanikola » 27 kwie 2017, o 12:56

WOLF pisze:Ja proponuję kolejny wątek : którędy jechać żeby zaoszczędzić 15kilometrów w drodze do Albanii. Wydaje mi się ,że te dywagacje odnośnie czym płacić na bramkach , gdzie tankować są bez sensu i oszczędności żadnych nie przynoszą.No może z 10 euro na cały wyjazd .

Wolf może dla ciebie 10 euro to pestka dla innych może być dużo to po pierwsze a po drugie w sumie nie ma co się sprzeczać :)
pozdrawiam Robert

WOLF
Bywalec

Post autor: WOLF » 27 kwie 2017, o 13:25

Wiadomo ,że każdy ma zaplanowany jakiś budżet na wyjazd ,ale szukanie wszędzie oszczędności to chyba przesada .

Krzysiek71
Bywalec

Post autor: Krzysiek71 » 27 kwie 2017, o 23:08

Jakby na to nie patrzeć dla większości polaków 10 euro, to dniówka. Bym tak nie szastał tą gotówką :-) Jak zatankuje na maxa w Grecji na autostradzie, to zmieni zdanie co do tych 10 euro.

marwyk1976
Bywalec

Post autor: marwyk1976 » 28 kwie 2017, o 09:32

W Grecji Diesel nawet 1.7 euro

Tomi01
Raczkuje

Post autor: Tomi01 » 7 maja 2017, o 14:54

Piotrek Byrdziak pisze:Panowie proponuję założyć nowy wątek"cena paliw w drodze do Albanii z Polski"
Myślę że to dobry pomysł ponieważ każdy szuka oszczędności a zaoszczędzoną kasę można przeznaczyć na inne przyjemności. Nie wiem na ile duże są różnice pomiędzy tankowaniem w mniejszych miejscowościach a przy autostradzie w drodze na Bałkany . Wiem jak to wygląda u nas i krajach europy zachodniej, i tak np. w Austrii różnica może nawet wynosić 30 eurocentów co na jednym tankowaniu daje 40-50 złoty, a przy 5-6 tankowaniach podczas wakacji oszczędności mogą być znaczne.

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 15 maja 2017, o 23:20

dabecja pisze:Nie mam co wybaczać.
Mają taką Komisję Regulacyjną ds. Energetyki ,która urzedowo ustala ceny.

Odpowiadam logicznie:
Jeżeli jest urząd ,który reguluje centralnie ceny paliw na stacjach to cena jest jednakowa na każdej stacji.
Jeżeli przyjme to za pewnik to nie muszę odwiedzić każdej stacji aby to wiedzieć.
Taką informację znalazłem także na forum greckim

cena urzędowa w MK za paliwo : http://makpetrol.mk/index_mk.asp" onclick="window.open(this.href);return false; .

ODPOWIEDZ