Borsh

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak

Bury
Raczkuje

Re: Borsh

Post autor: Bury » 7 wrz 2015, o 12:02

Byliśmy w Borsh tydzień w sierpniu 2015. Pojechaliśmy w ciemno bez rezerwacji 3 osoby.
Znalezienie kwatery ok 2h. Kilka razy widziałem tez miejscowych z karteczkami przy drodze dojazdowej.
Sama plaza i miejscówka super tylko droga wzdłuż plaży porażka - szuter z dziurami jak ser szwajcarski.

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 7 wrz 2015, o 16:16

Bury pisze: Sama plaza i miejscówka super tylko droga wzdłuż plaży porażka - szuter z dziurami jak ser szwajcarski.
Święta prawda (plaża piękna, droga fatalna) mogę to zobrazować tak:
https://youtu.be/NAPTNE4HuVM
tu możemy zapoznać się z krówką :
https://youtu.be/QOh85e9wsj0
tutaj ze świnką:
https://youtu.be/hj9QAo0DQfQ

NA podstawie tych fimlmów widać jak długa jest ta plaża (a jechałem tylko w jednym kierunku)

Awatar użytkownika
Waldemar52
Bywalec

Post autor: Waldemar52 » 21 wrz 2015, o 09:47

A hoy przygodo, właśnie wróciłem z Borsh. Pojechałem w ciemno - byłem w Ksamil- niestety nie spełniał moich oczekiwań.Zbyt dużo ludzi i hałaśliwie. Przenocowaliśmy i pojechaliśmy do Borsh. Mieszkałem w w VILA BORSH - gospodarz bardzo uczynny kazał na siebie mówić Jurgen.Włada trzema językami : włoski, niemiecki i oczywiście albańskim. Ja znam język serbsko - chorwacki nie mniej jednak dogadałem się uzywając skaleczonego niemieckiego i angielskiego wzespół z esperanto. Apartamenty bardzo dobrze wyposażone. Cena przyzwoita. Jurgen dba o "swoich". Każdy ma swoje miejsce na plaży wraz z leżakiem i zadaszeniem gdyby słoneczko za bardzo przygrzewało.Jestem bardzo zadowolony- mam nadzieję ,że jeszcze wrócę do Borsh. Jeżeli chcesz szczegóły to proszę pytać na prw. Pozdrawiam

Beti
Podróżnik

Post autor: Beti » 21 wrz 2015, o 17:22

Fajnie że wróciłeś zadowolony i na pewno wypoczęty. Może napisz tu na forum trochę więcej informacji o swoim pobycie, na pewno znajdzie się trochę osób, które będą Ci za te informacje bardzo wdzięczne.
Pozdrawiam.

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 21 wrz 2015, o 21:39

Beti pisze:Fajnie że wróciłeś zadowolony i na pewno wypoczęty. Może napisz tu na forum trochę więcej informacji o swoim pobycie, na pewno znajdzie się trochę osób, które będą Ci za te informacje bardzo wdzięczne.
Pozdrawiam.

Ja też zachęcam o napisaniu czegoś więcej, gdzie jedliście, co widzieliście itp

Awatar użytkownika
piekara114
Bywalec

Post autor: piekara114 » 26 gru 2015, o 23:53

Waldemar52 pisze: ...... i pojechaliśmy do Borsh. Mieszkałem w w VILA BORSH - gospodarz bardzo uczynny kazał na siebie mówić Jurgen.
Cześć. Możesz napisać jak warunki w tej villi? Tak jak na zdjęciach na stronie http://www.vilaborsh.com/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
I czy jest klimatyzacja - w opisie i na zdjęciach nie widzę, a bez niej w lipcu raczej będzie trudno wytrzymać...

Awatar użytkownika
piekara114
Bywalec

Post autor: piekara114 » 28 lut 2016, o 13:13

Może coś więcej o Borsh? Jest co robić wieczorem? Jakieś kanjpki, lodziarnie, knajpki? Budowa promenady w Himare mnie lekko "zdenerwowała" - czy skończą przed lipcem i zaczynam szukać noclegów właśnie tu lub w Oepero? Jak macie jakieś namiary to nie pogardzę - do vila Borsh napisałam,ale nie mam odezwu.

wkrak
Eksplorator

Post autor: wkrak » 28 lut 2016, o 14:05

piekara114 pisze:Może coś więcej o Borsh? Jest co robić wieczorem? Jakieś kanjpki, lodziarnie, knajpki? Budowa promenady w Himare mnie lekko "zdenerwowała" - czy skończą przed lipcem i zaczynam szukać noclegów właśnie tu lub w Oepero? Jak macie jakieś namiary to nie pogardzę - do vila Borsh napisałam,ale nie mam odezwu.

W Borsh na laży w okolicach hotelu Blue Days jest sklep z sensownym zaopatrzeniem Market Beni, a w nim dobre lody, robią też ciasta. W tej okolicy jest bankomat i sporo knajpek. Jest też dyskoteka, więc nie wiem, jak z hałasem w niektórych dniach/nocach. Centrum wsi jest obok restauracji na wodzie Ujevara, tu też jest druga restauracja i dwa marne sklepy. Ja mieszkałem w tej okolicy i dojeżdżaliśmy do plaży.

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 28 lut 2016, o 14:52

Ten sklep jest bardzo dobrz zaopatrzony. Można powiedzieć najlepszy w okolicy. Jak tam jeździłem ma większe zakupu z Himare

Awatar użytkownika
piekara114
Bywalec

Post autor: piekara114 » 28 lut 2016, o 14:54

Borsh chyba zdecydowanie mniej ma rozrywek niż Himare...

ODPOWIEDZ